MojeTrhy.cz: JaureArt Jana Urešová

JaureArt Jana Urešová

Dobrý den, jmenuji se Jana Urešová a nabízím výrobu keramických dekorací, výrobu keramických soch na zakázku, ale také předvádění řemesla na jarmarcích.

  • Keramika
SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

JaureArt Jana Urešová

Z Vysočiny do Prahy

Narodila jsem se v malebném kraji Vysočina v roce 1977. Již během dětství mě fascinovalo tvoření rozmanitých výtvarných děl, ať už z moduritu či kresba něžných květin. Jednoho dne k nám zavítala zvláštní návštěva – paní, jejíž obživa spočívala v kreslení květin na sklo. Toto setkání mě zcela pohltilo a začala jsem snít o umělecké škole. Osud mě zavedl na Střední průmyslovou školu keramickou v Bechyni. Po úspěšném absolvování střední školy jsem pokračovala do Prahy na Vyšší školu s ekonomickým zaměřením. Během tohoto období jsem měla možnost krátce působit v profesionálním keramickém ateliéru. Setkala jsem se zde s fascinujícím světem modelování sošek, reliéfů a získala jsem znalosti v umění glazování. Umění se postupně stalo mým životním posláním a neodmyslitelnou součástí mého srdce. S radostí jsem si zařídila vlastní keramický ateliér, kde mohu nejen tvořit, ale i sdílet svoji vášeň s ostatními.


Florencie, perla Itálie

Florencie, perla Itálie s bohatou historií a kulturou, je často nazývána kolébkou renesance. Její úchvatná architektura, nádherná muzea a galerie, mezi nimiž vyniká slavná Uffizi, dýchají uměním a tvořivou inspirací. Procházkou po malebných uličkách Florencie můžete objevovat mistrovská umělecká díla, jako je Michelangelův David nebo Brunelleschiho kopule katedrály Santa Maria del Fiore. Florencie se stala mým druhým domovem. Od chvíle, kdy jsem poprvé zavítala do Florencie jako obyčejná turistka, mě toto město naprosto uchvátilo. V následujících letech jsem se do Florencie začala pravidelně vracet, avšak tentokrát jako studentka sochařství. Začala jsem studovat v ateliéru renomovaného umělce Jasona Arklese, který působí jako sochař a lektor ve Florencii již řadu let. Mé studium je zaměřeno především na figurální sochařství a anatomii lidského těla. To mi umožňuje prohloubit umělecké, ale i technické dovednosti.

Naše služby

Výroba sošek na zakázku
Předvádění řemesla

Adresa

Hennerova 220/25, Praha 5 - Motol, Česko

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved