MojeTrhy.cz: Jahody v čokoládě

Jahody v čokoládě

Jsme výrobci a prodejci Pražské čokolády Steiner-Kovarik. Prodáváme čerstvé jahody a ovoce, které poléváme mléčnou hořkou a bílou čokoládou, kterou sami vyrábíme. Jedná se o ovocný špíz na tyčce který je následovně zdoben různými posypy jako je např.jedlé květiny, drcené lotusky, barevná rýže, lentilky, kokos aj. Dále prodáváme originální Belgické vafle na tyčce, které následovně poléváme čokoládou kterou si zákazník sám vybere a ozdobí posypy.

  • Gastronomie
SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

Jahody v čokoládě

Naším hlavním produktem jsou čerstvé jahody a ovoce, které jsou na tyčce a polité mléčnou hořkou nebo bílou čokoládou a následovně zdobené různými posypy jako jsou např. jedlé květiny drcené lotusky oreo, jedlá barevná rýže, lentilky, kokos a jiné dobroty. Dále prodáváme originální belgické vafle ( těsto si sami dovážíme), které pečeme v profesionálním vaflovači a také poléváme naší čokoládou. Vafle dále zdobíme posypy, které si zákazník sám vybere.

V zimě máme stánky v Praze na Staroměstském a Václavském náměstí, kde prodáváme naše produkty ještě s Pražskou čokoládou Steiner Kovarik.

Naše služby

Jaroslav Borowczak

Naše produkty

jahody v čokoládě
jahody v čokoládě
150 Kč

Adresa

Kozomín 178, Kozomín, Česko

Kozomín 178, Kozomín, Česko

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved