MojeTrhy.cz: Vánoční trhy s ledovým kluzištěm České Budějovice

Vánoční trhy s ledovým kluzištěm České Budějovice

18. listopad 2023 10:00 - 6. leden 2024 18:00

Tradiční řemesla a vánoční zvyky v jihočeské metropoli na náměstí Přemysla Otakara II. Vánoční trhy v Českých Budějovicích začínají 18. listopadu a potrvají až do začátku příštího roku.

SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

Vánoční trhy s ledovým kluzištěm České Budějovice

Návštěvníci se mohou těšit na koncept adventního městečka s krásným ledovým kluzištěm v jeho středu, 90 stánků, vyhlídkovou věž se zastřešenou rozhlednou, bohatý kulturní program, který bude probíhat denně na vánočně vyzdobeném pódiu, u kterého nebude chybět stylový altán Zvonička se zastřešenou diváckou zónou a oblíbenou punčovnou U Zvoničky. Pro děti budou zajištěny tvůrčí dílny s regionálními řemeslníky.

Vzpomínkovou fotku si budou moct návštěvníci pořídit ve vánočním foto pointu. Nebudou chybět dobové ručně vyráběné panenky v životní velikosti, které dotvoří prostor mezi kašnou a kluzištěm. Českobudějovický advent chystá mnoho novinek, které budou zárukou, že atmosféra Českobudějovického adventu bude zase o něco krásnější.Přesný program trhů se připravuje. Pro bližší informace sledujte web organizátora: https://www.ceskobudejovickyadvent.cz/program/

Adresa

nám. Přemysla Otakara II. 2/2, České Budějovice 1, Česko

nám. Přemysla Otakara II. 2/2, České Budějovice 1, Česko

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved