MojeTrhy.cz: Městské slavnosti 15.6. - Děčín

Městské slavnosti 15.6. - Děčín

15. červen 2024

Městské slavnosti Děčín se letos konají od poloviny května do poloviny června. Těšit se můžete na dny plné zábavy pro celou rodinu. Kulturní víkendy jsou pro Děčín již zajetou tradicí. Program na letošní Městské slavnosti bude opět nabitý.

SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

Městské slavnosti 15.6. - Děčín

Městské slavnosti Děčín se letos konají od poloviny května do poloviny června. Těšit se můžete na dny plné zábavy pro celou rodinu.

Kulturní víkendy jsou pro Děčín již zajetou tradicí. Program na letošní Městské slavnosti bude opět nabitý.


Slavnosti budou zahájeny 17. 5. večerním průvodem s pochodněmi a nabídnou jako každý rok velice pestrý program. Víkend 18. a 19. 5. bude patřit Historickému trhu májovému, který letos proběhne v Jižních zahradách Zámku Děčín. V sobotu 18. 5. bude zároveň probíhat Dobývání středověkého města husity u příležitosti výročí 580 let od bitvy, a to na Mariánské louce. Součástí bude také ukázka řemesel. O tomto víkendu proběhne i floristická soutěž Děčínská kotva, stejně jako přehlídka Mladé Labe. 


Ve dnech 25. – 26. 5. proběhne na Mariánské louce tradiční dřevosochání (Sochaři Děčínu), při němž každoročně vznikají dřevěné sochy, lavičky nebo třeba betlém, které následně zdobí naše město. V sobotu se mohou především děti těšit také na Běláskové klání, milovníky veteránů potěší Jízda na pohodu. V neděli 26. 5. proběhne na Smetanově nábřeží Den nejen pro seniory a ve sportovním areálu na Starém městě Den plný her.


V pátek 31. 5. se nad městem rozzáří ohňostroj a vypukne také hudební festival Labefest, který každoročně přivádí do Děčína známá jména české hudební scény, letos například kapelu Olympic, Mig 21, Yzomandiase a další. Labefest bude pokračovat i v sobotu 1. 6., tento den se koná i Adrenalin Challenge Kids.


V červnu pak nevynechte Labský streetballový pohár v sobotu 8. 6., dne 9. 6. doběh závodu Run Labe Run na Smetanově nábřeží, dále překážkový závod Predator dne 15. 6. nebo ochutnávku vín v Křížové ulici též 15. 6. během akce Den v růžovém.

Představujeme Vám:

Seznamte se se všemi prodejci. Přejít na Seznam prodejců.

Chcete mít svůj profil stánkaře (zdarma)? Zaregistrujte se.

Adresa

Mírové náměstí 1175/5 405 02 Děčín

Mírové náměstí 1175/5 405 02 Děčín

Co Vám chybí na tomto webu?

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved