MojeTrhy.cz: Meruňkobraní aneb festival meruněk - Židlochovice

Meruňkobraní aneb festival meruněk - Židlochovice

13. červenec 2024 10:00 - 13. červenec 2024 20:00

Voňavé knedlíky, šťavnaté koláče, tradiční pálenka i soutěže jedlíků a bohatý kulturní program s vycházejícími kuchařskými hvězdami na pódiu... Meruňkobraní v Židlochovicích nabízí lákavý kulinární program v moderních prostorách stodoly Komunitního centra, ucelenou zónu regionálních vín místních vínařství, řemeslný jarmark, kreativní meruňková menu i oblíbenou soutěž v pojídání knedlíků (meruňkových) s přijatelnější variantou pro děti v rychlosti půlení meruněk ve třech věkových kategoriích.

SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

Meruňkobraní aneb festival meruněk - Židlochovice

Voňavé knedlíky, šťavnaté koláče, tradiční pálenka i soutěže jedlíků a bohatý kulturní program s vycházejícími kuchařskými hvězdami na pódiu...

Meruňkobraní v Židlochovicích nabízí lákavý kulinární program v moderních prostorách stodoly Komunitního centra, ucelenou zónu regionálních vín místních vínařství, řemeslný jarmark, kreativní meruňková menu i oblíbenou soutěž v pojídání knedlíků (meruňkových) s přijatelnější variantou pro děti v rychlosti půlení meruněk ve třech věkových kategoriích. Na prodejních stáncích bude meruňová nálož dobrot, nápojů a knedlíků.


Návštěvníci ochutnají vzorky meruňkovic z plodů, které dozrály ve zdejších sadech, ucházející se o titul Šampiona. 

Adresa

náměstí Míru 667 01 Židlochovice

náměstí Míru 667 01 Židlochovice

Co Vám chybí na tomto webu?

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved