MojeTrhy.cz: Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí - Praha

Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí - Praha

16. březen 2024 10:00 - 7. duben 2024 22:00

Praha zavoní jarem a oslaví Velikonoce největšími trhy v České republice. Jarní trhy nabídnou lidovou zábavu, ukázky tradičních zvyků a řemesel i dobré jídlo. Historické centrum hlavního města Prahy, jmenovitě Staroměstské náměstí, Václavské náměstí a náměstí Republiky přivítají svátky jara tradičními Velikonočními trhy, které otevřou své brány návštěvníkům od 16. března do 7. dubna 2024.

  • Jarmarky

Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí - Praha

Praha zavoní jarem a oslaví Velikonoce největšími trhy v České republice. Jarní trhy nabídnou lidovou zábavu, ukázky tradičních zvyků a řemesel i dobré jídlo.

Historické centrum hlavního města Prahy, jmenovitě Staroměstské náměstí, Václavské náměstí a náměstí Republiky přivítají svátky jara tradičními Velikonočními trhy, které otevřou své brány návštěvníkům od 16. března do 7. dubna 2024.

 

V duchu národních tradic

Neodmyslitelnou součástí Velikonočních trhů je zábava, ukázky tradičních zvyků a řemesel i dobré jídlo a pití. Ve více než stovce bohatě stylově dekorovaných prodejních stánků nabídnou výrobci, řemeslníci a prodejci typické velikonoční zboží, jarní dárky a speciality. K zakoupení bude několik druhů kraslic, keramika, ubrusy i dečky s jarními motivy. 

 

Autentická řemesla a tradice

Velikonoční trhy nabízí nejen zábavu, bohatý sortiment dobrého jídla pití, ale i autentické ukázky tradičních zvyků a řemesel. Centrem dění bude tradičně velikonoční zdobená bříza, pod kterou si v odpoledních hodinách můžete užít kulturní program. Vystoupí zde profesionální i amatérské pěvecké či taneční soubory a národopisná a folklorní seskupení z různých koutů České republiky i zahraničí. 


Tradiční speciality

Nezaměnitelné kouzlo Velikonočních svátků vytváří i gastronomické speciality. Kromě tradičního sortimentu jídel a nápojů si pochutnáte na celé řadě specialit a novinek. Na grilech a pánvích zavoní grilované klobásy, špízy, steaky, plněné bagety, pečené selské brambory, domácí sýry, halušky, pannini, tousty a mnoho dalších dobrot. Sortiment pochoutek obohatí i ryze velikonoční speciality – beránci, zdobené perníčky, sladké cukrovinky a další.

Adresa

Staroměstské náměstí 101 00 Praha 1

Staroměstské náměstí 101 00 Praha 1

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved