MojeTrhy.cz: Velikonoční trh v broumovském klášteře - Broumov

Velikonoční trh v broumovském klášteře - Broumov

23. březen 2024 08:30 - 23. březen 2024 13:00

Tradiční regionální trh v národní kulturní památce, v barokním komplexu broumovského kláštera. Velikonoční trh se koná na nádvoří a v zahradě broumovského benediktinského kláštera. Jeho součástí je i rukodělná dílna pro děti. Velikonoční trh je už v broumovském klášteře tradicí a je stejně oblíbený jako prosincový Adventní trh.

  • Jarmarky

Velikonoční trh v broumovském klášteře - Broumov

Tradiční regionální trh v národní kulturní památce, v barokním komplexu broumovského kláštera.

Velikonoční trh se koná na nádvoří a v zahradě broumovského benediktinského kláštera. Jeho součástí je i rukodělná dílna pro děti. Velikonoční trh je už v broumovském klášteře tradicí a je stejně oblíbený jako prosincový Adventní trh. 


Návštěvníkům se od 8:30 do 13 hodin otevře na nádvoří broumovského kláštera a v přilehlých prostorách. Velikonoční trh je vyhlášený prodejem kvalitních regionálních produktů, velikonočních dekorací, pomlázek spolu s bohatou nabídkou občerstvení a skvělou atmosférou. Mezi prodejci nebudou chybět producenti dřevěných a řezbářských výrobků, keramika, kovářské výrobky, domácí mýdla a další. Populární jsou také stánky lokálních producentů potravin, ať už se jedná o pekařské výrobky z Kvíčerovské pekárny, broumovský sýr Braunauer nebo poctivé uzeniny z Krkonoš. Nabídku jako vždy doplní také marmelády a sirupy, včelařské produkty, jako jsou med i medovina a vína z Benediktinských sklepů.

Adresa

Klášterní 1 550 01 Broumov

Klášterní 1 550 01 Broumov

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved