MojeTrhy.cz: Velikonoce - Český Krumlov

Velikonoce - Český Krumlov

28. březen 2024 10:00 - 10. duben 2024 19:00

Oslavte s námi jaro a užijte si velikonoční atmosféru v Českém Krumlově a jeho okolí. Město připravilo bohatý program pro dospělé i děti. Náměstí Svornosti v České Krumlově ožije velikonočním trhem, kde si můžete pochutnat na velikonočních a jarních dobrotách, na 1. zámeckém nádvoří pak najdete zejména řemeslný jarmark.

Velikonoce - Český Krumlov

Oslavte s námi jaro a užijte si velikonoční atmosféru v Českém Krumlově a jeho okolí. Město připravilo bohatý program pro dospělé i děti.

Náměstí Svornosti v České Krumlově ožije velikonočním trhem, kde si můžete pochutnat na velikonočních a jarních dobrotách, na 1. zámeckém nádvoří pak najdete zejména řemeslný jarmark.


K Velikonocím patří i velikonoční koncerty a církevní obřady. Mše svatá na památku slavného vjezdu Ježíše Krista do Jeruzaléma o Velikonoční neděli českokrumlovské Velikonoce zahájí.


Program připravily také Kláštery Český Krumlov a další instituce ve městě – Museum Fotoateliér Seidel, Regionální muzeum, Městská knihovna a další. Nabídnou akce, při kterých bude možné si připomenout velikonoční tradice nebo si třeba vyrobit vlastní velikonoční dekorace.


Těšit se můžete i na velikonoční speciality v místních restauracích a kavárnách, chybět nebude ani tradiční zelené pivo.

Adresa

Náměstí Svornosti 2 381 01 Český Krumlov

Náměstí Svornosti 2 381 01 Český Krumlov

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved