MojeTrhy.cz: jarmark Boskovicko sobě

jarmark Boskovicko sobě

23. srpen 2024 10:00 - 23. srpen 2024 18:00

MAS Boskovicko PLUS Vás zve na nezapomenutelný JARMARK BOSKOVICKO SOBĚ, který se uskuteční v pátek, 23. srpna 2024, od 10:00 do 18:00 v areálu Zámeckého skleníku v Boskovicích! Přijďte si užít den plný zábavy, tradic a lahodných regionálních specialit. Na co se můžete těšit? - **Trhy s místními produkty:** Ochutnejte a zakupte čerstvé potraviny od místních farmářů a řemeslné výrobky od místních producentů. - **Kulturní program:** Živé vystoupení místních kapel. - **Dětský koutek:** Zábava pro děti včetně her, soutěží a tvořivých dílen. - **Gastronomické zážitky:** Speciální stánky s regionálními pochoutkami a nápoji. Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost zažít autentickou atmosféru našeho regionu a podpořit místní producenty. Přijďte se pobavit, ochutnat a inspirovat se! VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ. Těšíme se na Vás v Boskovicích na JARMARK BOSKOVICKO SOBĚ!

  • Jarmarky
SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

jarmark Boskovicko sobě

MAS Boskovicko PLUS Vás zve na nezapomenutelný JARMARK BOSKOVICKO SOBĚ, který se uskuteční v pátek, 23. srpna 2024, od 10:00 do 18:00 v areálu Zámeckého skleníku v Boskovicích! Přijďte si užít den plný zábavy, tradic a lahodných regionálních specialit.

 

Na co se můžete těšit?

- **Trhy s místními produkty:** Ochutnejte a zakupte čerstvé potraviny od místních farmářů a řemeslné výrobky od místních producentů.

- **Kulturní program:** Živé vystoupení místních kapel.

- **Dětský koutek:** Zábava pro děti včetně her, soutěží a tvořivých dílen.

- **Gastronomické zážitky:** Speciální stánky s regionálními pochoutkami a nápoji.

 

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost zažít autentickou atmosféru našeho regionu a podpořit místní producenty. Přijďte se pobavit, ochutnat a inspirovat se!

 

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

 

Těšíme se na Vás v Boskovicích na JARMARK BOSKOVICKO SOBĚ!

Adresa

Hradní 640/3, Boskovice, Česko

Hradní 640/3, Boskovice, Česko

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved