MojeTrhy.cz: Farmářské trhy na Pankráci 30.10. - Praha

Farmářské trhy na Pankráci 30.10. - Praha

30. říjen 2024 08:00 - 30. říjen 2024 18:00

Sezónní, lokální i bio najdete na Arkádách u svých oblíbených farmářů. Tradiční Farmářské trhy před OC Arkády Pankrác začínají každou středu. Farmářské trhy před obchodním centrem Arkády Pankrác nabízejí bohatý sortiment osvědčených farmářských produktů.

  • Farmářské trhy
SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

Farmářské trhy na Pankráci 30.10. - Praha

Sezónní, lokální i bio najdete na Arkádách u svých oblíbených farmářů. Tradiční Farmářské trhy před OC Arkády Pankrác začínají každou středu.

Farmářské trhy před obchodním centrem Arkády Pankrác nabízejí bohatý sortiment osvědčených farmářských produktů. Záleží vám na kvalitě a čerstvosti u potravin, které nakupujete a zároveň chcete podpořit lokální prodejce? Pak vás s radostí zveme na tradiční farmářské trhy, jež se konají každou středu od 8:00 do 18:00 před obchodním centrem Arkády Pankrác.


V rámci trhů vám prodejci nabídnou české maso a uzeniny, domácí vajíčka a mléčné výrobky, domácí pečivo, koláče a perníčky. V prodeji bude jako každý rok sezónní zelenina a ovoce. Nakoupíte čerstvé ryby, drůbež i květiny a spoustu dalších výrobků, na které jste zvyklí a potkáte své oblíbené farmáře a prodejce. Můžete se těšit na nové veganské pochoutky, sirupy a tlačené koláče.


Před Arkádami najdete kvalitní potraviny od lokálních výrobců a nákupem podpoříte tak české zemědělce a řemeslníky. Dostanete se sem metrem C na stanici Pankrác nebo autobusovými linkami 188 a 193, které staví na stanici Pankrác v ulici Hvězdova. 

Adresa

Na Pankráci 86 140 00 Praha 4

Na Pankráci 86 140 00 Praha 4

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved