MojeTrhy.cz: Farmářské trhy na Pankráci 19.6. - Praha

Farmářské trhy na Pankráci 19.6. - Praha

19. červen 2024 08:00 - 19. červen 2024 18:00

Sezónní, lokální i bio najdete na Arkádách u svých oblíbených farmářů. Tradiční Farmářské trhy před OC Arkády Pankrác začínají každou středu. Farmářské trhy před obchodním centrem Arkády Pankrác nabízejí bohatý sortiment osvědčených farmářských produktů.

SrdceTvor.cz handmade výrobky na prodej

Farmářské trhy na Pankráci 19.6. - Praha

Sezónní, lokální i bio najdete na Arkádách u svých oblíbených farmářů. Tradiční Farmářské trhy před OC Arkády Pankrác začínají každou středu.

Farmářské trhy před obchodním centrem Arkády Pankrác nabízejí bohatý sortiment osvědčených farmářských produktů. Záleží vám na kvalitě a čerstvosti u potravin, které nakupujete a zároveň chcete podpořit lokální prodejce? Pak vás s radostí zveme na tradiční farmářské trhy, jež se konají každou středu od 8:00 do 18:00 před obchodním centrem Arkády Pankrác.


V rámci trhů vám prodejci nabídnou české maso a uzeniny, domácí vajíčka a mléčné výrobky, domácí pečivo, koláče a perníčky. V prodeji bude jako každý rok sezónní zelenina a ovoce. Nakoupíte čerstvé ryby, drůbež i květiny a spoustu dalších výrobků, na které jste zvyklí a potkáte své oblíbené farmáře a prodejce. Můžete se těšit na nové veganské pochoutky, sirupy a tlačené koláče.


Před Arkádami najdete kvalitní potraviny od lokálních výrobců a nákupem podpoříte tak české zemědělce a řemeslníky. Dostanete se sem metrem C na stanici Pankrác nebo autobusovými linkami 188 a 193, které staví na stanici Pankrác v ulici Hvězdova. 

Adresa

Na Pankráci 86 140 00 Praha 4

Na Pankráci 86 140 00 Praha 4

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved