MojeTrhy.cz: Farmářské trhy na Kulaťáku 2.3. - Praha

Farmářské trhy na Kulaťáku 2.3. - Praha

2. březen 2024 08:00 - 2. březen 2024 14:00

Farmářské trhy na Kulaťáku probíhají každou sobotu až do prosince, kdy na ně plynule navážou trhy adventní. Trhy na Kulaťáku patří k největším farmářským trhům v České republice. Na Vítězném náměstí fungují již od roku 2010 a staly se vyhlášenými i za hranicemi MČ Praha 6.

Farmářské trhy na Kulaťáku 2.3. - Praha

Farmářské trhy na Kulaťáku probíhají každou sobotu až do prosince, kdy na ně plynule navážou trhy adventní.

Trhy na Kulaťáku patří k největším farmářským trhům v České republice. Na Vítězném náměstí fungují již od roku 2010 a staly se vyhlášenými i za hranicemi MČ Praha 6. Snahou pořadatelů je dát příležitost v první řadě českým prvovýrobcům a prvopěstitelům z celé republiky a vytvořit pro návštěvníky příjemné prostředí se širokým sortimentem reflektujícím sezónní produkty i zahraniční delikatesy.


Na trzích na Kulaťáku je možné nakoupit v podstatě vše potřebné na celý týden, ochutnávat z pestré nabídky, dát si dobré jídlo, či pití a popovídat se sousedy, s farmáři či známými a kamarády.


Každoročně se zde koná v červnu Festival ambasád, největší mezinárodní street food festival, kde prezentace jednotlivých zemí zajišťují ambasády, honorární konzuláty, či hospodářské komory.


Na podzim zase probíhá Festival malých pivovarů prezentující desítky malých producentů piva. Tyto speciální akce mají bohatý program a jsou prodlouženy do 20 hodin. Vstup je vždy zdarma a parkování je možné na přilehlém parkovišti.


"Trhy na Kulaťáku" probíhají každou sobotu od začátku března až do prosince, kdy na ně plynule navážou trhy Adventní.

Adresa

Vítězné náměstí 160 00 Praha 6

Vítězné náměstí 160 00 Praha 6

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved