MojeTrhy.cz: Farmářské trhy na Kubáni 2.3. - Praha

Farmářské trhy na Kubáni 2.3. - Praha

2. březen 2024 08:00 - 2. březen 2024 16:00

Farmářské trhy na Kubáni jsou otevřeny v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Ve všední dny 8-16, v sobotu 8-14. Bující jaro přináší rozmanité barvy sazenic, zeleniny, uskladněné kořenovky, brambor, pečiva slaného i sladkého, cukrovinek, květin, ale i sýrů a ostatních mléčných výrobků, uzenin a masa.

Farmářské trhy na Kubáni 2.3. - Praha

Farmářské trhy na Kubáni jsou otevřeny v úterý, ve čtvrtek a v sobotu. Ve všední dny 8-16, v sobotu 8-14. Bující jaro přináší rozmanité barvy sazenic, zeleniny, uskladněné kořenovky, brambor, pečiva slaného i sladkého, cukrovinek, květin, ale i sýrů a ostatních mléčných výrobků, uzenin a masa.

Farmářské trhy na Kubáni se v roce 2024 konají od 3. 2. 2024 do 23. 3. 2024 každou sobotu a od 23. 3. 2024 také každé úterý, čtvrtek (a sobotu). Na trhu už pravidelně najdete i ve všední dny zeleniny Malých a Kloubských. U Malých máte na výběr z mnoha druhů sazenic rajčat, paprik, salátů. U Kloubských jsou zase sazenice jahod, bylinek. Ve čtvrtek jezdí paní Pavlínová – Přírodní produkty s kořením a bylinnými čaji, Krůtí Farma pana Majrycha nabízí domácí krůty i kuřata a drůbeží uzeniny. Na posilněnou po zahradničení si můžete přinést domů bio mléko a vajíčka, pomalurostoucí kuřata, sýry, báječné kremrole, bio hovězí maso, čerstvý chléb a koláčky... Smlsnout si můžete na makronkách a ochutnat řadu dalších dobrot!

 

O trzích

Na Kubánském náměstí v Praze 10 se farmářské trhy konají od roku 2010. Jejich prvním provozovatelem byl zapsaný spolek Archetyp, který zde ale působil jen dvě sezóny, poté dostal Archetyp výpověď a organizaci trhů si vzala na starosti akciová společnost radnice Prahy 10. Po dlouhodobé nespokojenosti s vedením tržiště jí dala městská část výpověď a na začátku loňského roku vypsala výběrové řízení na nového provozovatele. Tím se stal spolek Archetyp a po osmi letech se tak znovu vrátil do Vršovic.


Farmářský trh je členem Asociace farmářských tržišť České republiky. 

Představujeme Vám:

Seznamte se se všemi prodejci. Přejít na Seznam prodejců.

Chcete mít svůj profil stánkaře (zdarma)? Zaregistrujte se.

Adresa

Kubánské náměstí 110 00 Praha 10

Kubánské náměstí 110 00 Praha 10

Co Vám chybí na tomto webu?

Kategorie

Copyright @2023 Freedom development dpt. All rights reserved